fbpx

Жоден американський вчений не працює в українських лабораторіях, експерименти над людьми в них не проводяться, – заступник голови місії США в Україні Пеннінгтон

Заступник голови місії США в Україні Пеннінгтон Жоден впевнено заявляє, що жоден американський вчений не працює в українських лабораторія та експерименти над людьми в них не проводяться.

Виконавець обов’язків заступника голови місії США в Україні Джозеф Пеннінгтон повідомив, що ЗМІ Росії активно продукують фейкові новини про існування в Україні “таємних лабораторій”, які фінансує США. Певно відомо, що установи, які підтримує Міноборони США, діють прозоро і під контролем української влади. Подібні заяви російська пропаганда готує щороку. Всі установи знаходяться під пильним контролем уряду України. Лише тільки український уряд вирішує, які експертизи та дослідження необхідно проводити, і призначає менеджмент, який управляє даними дослідженнями. Американські вчені не працюють в даних лабораторіях.

Представник місії США в Україні наголосив, що перед кожним початком нового дослідження установа проходить перевірку на відповідність українським законам. Не секрет, що найбільше країну-агресора Росію цікавить розповсюдження дезінформації щодо “Програми скорочення біологічної загрози”. На жаль, це стосується не лише тільки України, а й Інших країн колишнього СРСР.
“Остаточною метою даної російської пропаганди є посіяти зерно розбрату між Сполученими Штатами та їх партнерами. В цьому випадку між Америкою та Україною”, – наголосив Пеннінгтон.
Весь перелік установ, з якими працюють США, цілковито знаходиться під контролем України. Глави лабораторій — це державні службовці, які звітують профільним міністерствам. Як стверджує Пеннінгтон, американці в даних установах жодного разу досліджень не проводили.

Не буде зайвим пригадати, що в квітні-травні інспіровані в РФ інформаційні фейки були озвучені в ефірі українського телеканалу “1 + 1”, який належить відомому бізнесмену Ігорю Коломойському. Зокрема, в програмі “Секретні матеріали”, яка транслюється на даному телеканалі, йшлося про нібито наявність на території України американських лабораторій, в яких повним ходом відбувалася розробка біологічної зброї. У пресслужбі каналу заявили, що сюжет не мав на меті підігравання російським окупантам.
СБУ закликала політиків не розповсюджувати фейки про іноземні біолабораторії в Україні.  

Автор: Котеленець Тетяна

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь